KONST / Litografier / Grafiskt blad 16118170
nr 1611 8170
Kai Savelsberg
(f. 1975), Tyskland
Grafiskt blad, Figurer. Signerad, numrerad 5/135, daterad 2012. Bildmått: 24x60 cm, yttermått inklusive ram: 44x78 cm
Kondition: skadad ram
Kai Savelsberg, tysk bildkonstnär född i Aachen 1975.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 8 april 2024
kl 18:12:26
150 kr